ОСТАННІ НОВИНИ

«Примари» ГУР знищили в Криму три гелікоптери Мі-8 та РЛС «нєбо-У»

Маркіян Рой

|

Бійці спецпідрозділу ГУР МО України «Примари» оприлюднили відео знищення техніки російських військ у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки.

Як повідомили в Головному управлінні розвідки, унаслідок операції було уражено три багатоцільові гелікоптери Мі-8, а також російську радіолокаційну станцію 55Ж6У «Небо-У».

У ГУР зазначили, що авіапарк загарбників на півострові знову скоротився завдяки ефективним діям спецпризначенців.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *