Бійці спецпідрозділу ГУР МО України «Примари» оприлюднили відео знищення техніки російських військ у тимчасово окупованому Криму. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки.
Як повідомили в Головному управлінні розвідки, унаслідок операції було уражено три багатоцільові гелікоптери Мі-8, а також російську радіолокаційну станцію 55Ж6У «Небо-У».
У ГУР зазначили, що авіапарк загарбників на півострові знову скоротився завдяки ефективним діям спецпризначенців.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой