Олега Кіца із села Середпільці Шептицького району відзначили орденом «За мужність» III ступеня за виконання бойових завдань на кількох напрямках. Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.
З перших днів повномасштабного вторгнення Олег Кіц став до лав Сил оборони. Він проходить службу артилеристом у складі гаубичної батареї 45-ї окремої артилерійської бригади.
Військовий проявив відвагу під час виконання завдань на Запорізькому та Житомирському напрямках, а також у момент оточення ворогом на Курщині.
Наразі боєць продовжує службу на іншому напрямку.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.










Олег Дерев'янко