ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові ремонтуватимуть аварійну колію. Ділянку просять оминати

Олег Дерев'янко

|

У ніч проти 4 вересня у Львові ремонтуватимуть аварійну колію на перехресті вулиць Гонти та Хмельницького. Через роботи водіям радять оминати цю ділянку дороги. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі мерії.

Підготовчі роботи проведуть у ніч на 3 вересня, а далі розпочнеться заміна аварійного пересічення трамвайної колії.

Змін у русі приватного та громадського транспорту не передбачають, однак можливе незначне сповільнення.

Водіїв просять дотримуватись безпечної швидкості та, за можливості, об’їжджати перехрестя до 6 вересня.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: Володимир Караїм / ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *