ОСТАННІ НОВИНИ

На фронті загинув водій львівського АТП-1 Михайло Кочут

Наталя Дуляба

|

На війні з російськими окупантами загинув водій львівського комунального підприємства АТП-1 Михайло Кочут. Про це Львівському порталу повідомили на підприємстві.

Михайло Кочут з 2012 року працював водієм маршрутки у Львові. На самому початку повномасштабного вторгнення добровільно став до лав ЗСУ.

Його життя обірвалось на фронті 15 липня. У якому підрозділі він служив, наразі не уточняють.

«Михайло Володимирович був не лише мужнім воїном, а й відповідальним працівником. На львівському комунальному АТП №1 його знали як порядну та надійну людину. Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям», – кажуть на підприємстві.

Деталей про чин похорону поки немає.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *