На Дрогобиччині виконано рішення суду про розірвання оренди двох земельних ділянок через несплату, загальною площею майже 57 гектарів. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській обласній прокуратурі.
Йдеться про дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 30 і 27 гектарів, розташовані на території Меденицької територіальної громади.
Встановлено, що орендарі систематично порушували умови договору й не сплачували орендну плату.
Суд задовольнив позови прокурорів у повному обсязі. Наразі рішення виконано: договори оренди розірвано, інформацію внесено до Державного реєстру речових прав, а ділянки повернуто у власність громади.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне









Олег Дерев'янко