ОСТАННІ НОВИНИ

Громаді Дрогобиччини повернули майже 57 га сільгоспземель

Олег Дерев'янко

|

На Дрогобиччині виконано рішення суду про розірвання оренди двох земельних ділянок через несплату, загальною площею майже 57 гектарів. Про це Львівському порталу повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Йдеться про дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею майже 30 і 27 гектарів, розташовані на території Меденицької територіальної громади.

Встановлено, що орендарі систематично порушували умови договору й не сплачували орендну плату.

Суд задовольнив позови прокурорів у повному обсязі. Наразі рішення виконано: договори оренди розірвано, інформацію внесено до Державного реєстру речових прав, а ділянки повернуто у власність громади.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *