ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина втратила захисника Михайла Котлярчика із Шептицького

Наталія Жолинська

|

Під час проходження військової служби помер захисник Михайло Котлярчик із Шептицької громади. Про це повідомили у Шептицькій міській раді.

Михайло Котлярчик – солдат, навідник зенітного кулеметного відділення військової частини А4933. Помер 8 липня під час проходження військової служби.

«Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову у скорботі. Наш обов‘язок пам‘ятати про надвисоку ціну нашої незалежності й свободи», – йдеться у повідомленні.

Про дату та час поховання повідомлять додатково.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *