Під час проходження військової служби помер захисник Михайло Котлярчик із Шептицької громади. Про це повідомили у Шептицькій міській раді.
Михайло Котлярчик – солдат, навідник зенітного кулеметного відділення військової частини А4933. Помер 8 липня під час проходження військової служби.
«Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль непоправної втрати та схиляємо голову у скорботі. Наш обов‘язок пам‘ятати про надвисоку ціну нашої незалежності й свободи», – йдеться у повідомленні.
Про дату та час поховання повідомлять додатково.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.









Наталія Жолинська