ОСТАННІ НОВИНИ

Над Україною знищили 40 ворожих дронів, але є влучання

Наталя Дуляба

|

У ніч на четвер, 3 липня, російські окупанти випустили по Україні 52 ударні дрони, ППО знешкодила 40 із них. Є влучання. Про це Львівському порталу повідомили у Повітряних Силах.

Всі безпілотники рашисти запустили з трьох напрямків у Росії: Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ.

Станом на 08:00 протиповітряна оборона знешкодила 40 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході та півдні України. Зокрема, 22 дрони збили вогневими засобами ураження, ще 18 – були локаційно втрачені/подавлені засобами РЕБ.

Зафіксовано влучання у сімох локаціях, а також падіння збитих – на одній локації.

Нагадаємо, уночі 3 липня під атакою російських дронів опинилась Одеса. Там були влучання у житлову багатоповерхівку та іншу цивільну інфраструктуру. Обійшлося без загиблих, але є постраждалі.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *