У Дрогобицькому районі 15 військовослужбовців посмертно нагородили державними нагородами. Також 98 воїнам посмертно надали звання «Почесний громадянин Дрогобицького району». Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.
Орденом Богдана Хмельницького III ступеня відзначили лейтенанта Олега Штурипіта.
А орденом «За мужність» III ступеня нагородили:
- молодшого сержанта Юрія Боруха;
- молодшого сержанта Володимира Бояльського;
- солдата Степана Голубінку;
- солдата Богдана Добрянського;
- рядового Володимира Ільницького;
- солдата Тараса Кардаша;
- молодшого сержанта Олександра Корнута;
- старшого сержанта Степана Кушніра;
- молодшого сержанта Василя Лаганяка;
- старшого солдата Петра Маслюка;
- солдата Назара Паращака;
- сержанта Андрія Химина;
- солдата Юрія Чукла;
- солдата Юрія Шпука.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.













Олег Дерев'янко