ОСТАННІ НОВИНИ

На Дрогобиччині 15 захисників посмертно нагородили орденами

Олег Дерев'янко

|

У Дрогобицькому районі 15 військовослужбовців посмертно нагородили державними нагородами. Також 98 воїнам посмертно надали звання «Почесний громадянин Дрогобицького району». Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Орденом Богдана Хмельницького III ступеня відзначили лейтенанта Олега Штурипіта.

А орденом «За мужність» III ступеня нагородили:

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *