У лікарнях Львова та області з’явився дефіцит донорської крові групи 1- та 4+/-. Людей запрошують ставати донорами. Про це Львівському порталу повідомили на платформі ДонорUA.
Цього тижня потрібні донори крові таких груп:
- Біла Церква (Київський обласний центр служби крові): 3+, 4+
- Вінниця: 2+/-, 4+
- Запоріжжя: 1-, 3-, 4-
- Київ 2-, 3+, 4-
- Краматорськ: всі групи крові
- Кропивницький: всі групи крові
- Луцьк: 3+
- Львів: 1-, 4+/-
- Миколаїв: 3-, 4-
- Одеса: 3+
- Рівне: 1-, 2-, 3-, 4+/-
- Тернопіль: 2+/-, 4-
- Ужгород: 1-, 2-, 3+/-, 4+/-
- Харків: 3+/-, 4-
- Хмельницький: 1+, 2+/-, 3+/-
- Черкаси: 2-, 3-, 4-
Як здати кров?
- Зареєструйтеся на сайті ДонорUA, заповніть свої дані та заплануйте донацію на зручний день у календарі в особистому кабінеті.
- Ознайомтеся з переліком тимчасових і абсолютних протипоказань, аби знати, чи можна вам бути донором, а також правильно підготуйтеся до донації.
- Після процедури завантажте довідку про донацію в особистому кабінеті, аби скористатися бонусами для донорів.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ілюстративне / ДонорUA









Наталія Жолинська