ОСТАННІ НОВИНИ

Рашисти вдарили по підприємству на Чернігівщині

Наталя Дуляба

|

У понеділок вранці, 2 червня, російські окупанти атакували підприємство у Чернігівській області. Про це Львівському порталу повідомили в ДСНС.

Наразі відомо, що внаслідок удару на території виробничого об’єкта спалахнула масштабна пожежа площею 6800 м кв. Її вдалося локалізувати, загрози подальшого поширення вогню немає.

Жодних інших деталей про ворожу атаку більше немає. У Чернігівській ОВА її поки теж не коментували.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *