ОСТАННІ НОВИНИ

Біля Львова обікрали церкву

Наталя Дуляба

|

У селі біля Львова проникли в церкву і зі скриньки для пожертв викрали гроші. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.

Випадок стався у ніч на 26 травня у селі Зубра, що межує зі Львовом. Тут невідомий проник у церкву, поцупив зі скриньки для пожертв 10 тисяч грн і утік.

Невдовзі правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 26-річний мешканець Луцька. Речові докази у нього вилучили.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.185 ККУ (крадіжка). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до восьми років тюрми.

Досудове розслідування триває.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *