У середу, 7 травня, поліцейські Львова під час моніторингу соцмереж виявили відео, на якому 15-річна дівчина б’є малолітнього хлопця по голові рукою та ногою. Про це Львівському порталу повідомили у поліції Львівщини.
Правоохоронці з’ясували, що побиття вчинила 15-річна дівчина, а ще одна неповнолітня знімала подію на телефон.
«Усіх учасників події разом з батьками запрошено до територіального підрозділу поліції для опитування в присутності психолога», – зазначили у поліції.
Наразі триває встановлення всіх обставин події. Вирішується питання про правову кваліфікацію події та притягнення батьків дівчини до відповідальності.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: скриншот із відео









Олег Дерев'янко