ОСТАННІ НОВИНИ

На фронті відбулось 60 боєзіткнень, – Генштаб

Наталя Дуляба

|

На 614 добу повномасштабної війни на фронті відбулося близько 60 боєзіткнень. Російські окупанти продовжують атакувати на сході України, а на півдні, у районі Вербового Запорізької області, п’ять разів безуспішно намагались відновити втрачене положення. Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу за 30 жовтня.

Загалом ворог завдав один ракетний та 88 авіаційних ударів, здійснив 70 обстрілів із реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах України. Є загиблі та поранені серед цивільного населення, руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Також у ніч на 30 жовтня Росія випустила по Україні 12 ударних дронів типу «Shahed-136/131». Протиповітряною обороною знищила їх усіх.

Авіаційних ударів зазнали: Синьківка, Петропавлівка, Новоосинове, Піщане Харківської області; Серебрянське лісництво, Білогорівка Луганської області; Новоселівка, Верхньокам’янське, Кліщіївка, Біла Гора, Курдюмівка, Новобахмутівка, Авдіївка, Мар’їнка, Новомихайлівка, Золота Нива, Старомайорське Донецької області; Мала Токмачка, Роботине, Новоданилівка Запорізької області; Веселе, Одрадокам’янка, Тягинка, Іванівка Херсонської області.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

В зоні відповідальності ОСУВ «Північ» на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить активну диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж держкордону в Бєлгородській області.

В зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця» на Куп’янському напрямку агресор вів безуспішні штурмові дії в районах населених пунктів Синьківка та Іванівка Харківської області, тут наші захисники відбили 7 атак.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили атаку ворога на південний схід від Тернів Донецької області.

На Бахмутському напрямку окупант безуспішно намагався відновити втрачене положення біля Андріївки. Зі свого боку Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше від Бахмута, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

В зоні відповідальності ОСУВ «Таврія» на Авдіївському напрямку рашисти не полишають спроб оточити Авдіївку, але наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи їм значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника в районах населених пунктів Новокалинове, Авдіївка, Опитне, Первомайське Донецької області. Тут наші захисники відбили понад 10 російських атак.

На Мар’їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області, тут українські воїни відбили 20 атак.

На Шахтарському напрямку наші захисники відбили атаку противника південніше від Вугледара Донецької області.

На Запорізькому напрямку окупанти 5 разів намагались відновити втрачене положення в районі Роботиного Запорізької області, успіху не мали.

Водночас Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.

В зоні відповідальності ОСУВ «Одеса» на Херсонському напрямку українські захисники ведуть контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах рашистів.

Протягом минулої доби українська авіація завдала 16 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога.

Підрозділи ракетних військ уразили 6 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, пункт управління, 3 зенітно-ракетних комплекси та 6 артилерійських засобів окупантів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *