ОСТАННІ НОВИНИ

Гральні автомати почали ставити навіть у хімчистках

Львівський портал

|

У Львівській області гральні автомати продовжують  працювати в кафе, магазинах та навіть у хімчистках. Факти протиправної діяльності працівники податкової найбільше виявляють у Львові, Стрийському та Жидачівському районі. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив в.о. начальника управління податкової міліції Євген Приндак.

З дня набрання чинності закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» працівники за місяць вже виявили 10 фактів підпільної діяльності гральних закладів. Під час перевірок працівники податкової вже вилучили понад 90 гральних автоматів та рулетку на загальну суму 4 млн. грн.

«Ми проводимо цілодобові заходи щодо припинення незаконної діяльності суб’єктів господарювання, які всупереч закону продовжують організовувати азартні ігри. Працівники податкової працюють у святкові та вихідні дні», – сказав Є. Приндак.

Крім того, Є. Приндак зазначив, що підпільною діяльністю продовжують займатись дрібні власники грального устаткування. Власники великих мереж гральних салонів все ж таки закрили заклади та чекають до прийняття нового законодавства у сфері грального бізнесу.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *