З 1 квітня 2009 року розпочалась щорічна операція «Нерест». У цей час Державна екологічна інспекція в Львівській області ще більше активізувала контроль за охороною рибних ресурсів. Про це повідомляється на офіційному сайті ДЕІ у Львівській області.
Зокрема, на сьогодні держінспектори вже проведели 23 рейди по боротьбі з браконьєрством, внаслідок яких до адміністративної відповідальності притягнули 20 порушників. Окрім того, для розгляду та прийняття рішення у судові органи скеровано три справи на рибалків, які проводили незаконний вилов риби забороненими колючими пристроями лову риби – сітками. Нараховано майнові стягнення за незаконний вилов риби на суму 3503,7 грн.
Нагадаємо, що розмір шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення у рибогосподарських водних об`єктах України одного екземпляра риби або водного безхребетного залежить від виду. Зокрема, за одного рака доведеться заплатити 1,7 грн., карася, окуня – 5,1 грн., коропа, ляща – 25,5 грн., щуку, судака, форелі – 51 грн., сома – 85 грн., марену звичайну – 102 грн.








Львівський портал