ОСТАННІ НОВИНИ

Діти з прийомних сімей відпочиватимуть у пластовому таборі

|

Діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування цього літа матимуть можливість відпочити в пластовому таборі «Літопис рідної землі», повідомляє Львівська міська рада.

У таборі, що знаходиться в селі Затока Одеської області, 3-14 липня діти в ігровій формі вивчатимуть історію Київської Русі, період козаччини та новітню історію України.

«Семеро дітей із львівських прийомних родин зможуть не тільки гарно відпочити та оздоровитися на березі Чорного моря, але й вивчити історію та культуру України, ознайомитись із пластовими традиціями та обрядами», коментує директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Віра Покотицька.

Організувати відпочинок для дітей допомогли Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та молодіжна організація Пласт НСОУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *