У Львівському обласному державному регіональному клінічному лікувально-діагностичному центрі проведуть реконструкцію приміщень та їх підготовку під монтаж нового медичного обладнання, передає прес-служба міської ради.
Діагностичний центр визначений основним лікувально-профілактичним закладом для надання стаціонарної екстреної медичної допомоги гостям міста та мешканцям під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу у Львові.
Для надання екстреної і якісної допомоги під час проведення Євро-2012 у Львові в ньому передбачено ряд заходів з реконструкції та придбання нового обладнання.
Загалом у Львівському обласному діагностичному центрі заплановано реконструкцію 4560 кв.м приміщень під відділення хірургічного, терапевтичного та лікувально-діагностичного профілю.
Також буде створено відділення невідкладної медичної допомоги та забезпечення його усім необхідним високоспеціалізованим обладнанням. Окрім того заплановано придбання магнітно-ядерного резонансного комп’ютерного томографа, а також навчання і стажування медичного та технічного обслуговуючого персоналу. За попередніми розрахунками загальна вартість проекту Львівського обласного діагностичного центру складає 5,4 млн євро.




