Від завтра, 27 січня, у школах Львова запроваджують карантин. Про це Львівському порталу повідомили джерела у міській раді.

Карантин оголосили на тиждень – з 27 січня по 2 лютого.
Детальніша інформація наразі встановлюється.

Фото: соціальні мережі
Від завтра, 27 січня, у школах Львова запроваджують карантин. Про це Львівському порталу повідомили джерела у міській раді.

Карантин оголосили на тиждень – з 27 січня по 2 лютого.
Детальніша інформація наразі встановлюється.

Фото: соціальні мережі