ОСТАННІ НОВИНИ

Під Львовом спалили будинок, а в Дрогобичі горіла сауна

|

Невідомі зловмисники підпалили вчора під вечір дачний будинок у селі Скнилів Пустомитівського району, передає прес-центр головного управління МНС у Львівській області.

Унаслідок пожежі дачний будинок знищено повністю, збитки оцінено в 100 тисяч гривень. Врятовано інший дачний будинок на суму 200 000 грн. Пожежа ліквідована о 19.05 год.

Крім того, пожежники зафіксували ще три випадки пожеж зі значними збитками. Зокрема, у Дрогобичі горіло приміщення сауни на вулиці Котляревського. Завдані збитки оцінено в 20 тисяч, а причиною пожежі став перекал електропечі .

Крім того, у Львові на вулиці Литовській горіла одна з квартир через порушення правил пожежної безпеки при користуванні електронагрівальними приладами. Пожежа завдала збитків на 10 тисяч гривень. А в селі Старий Яр, що на Яворівщині горіло одне з обійсть.Вогнем знищено господарську будівлю та прибудований до неї дерев’яний гараж, критий шифером. Прямі збитки – 30 000 грн. Причина пожежі – необережне поводження з вогнем невідомої особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *