Учора, 4 липня, у Львові відзначили 65-ту річницю убивства польських професорів від рук гітлерівських нападників на Вулецьких Пагорбах. Відбулася поминальна Служба Божа, яку очолив єпископ РКЦ у Львові Мар’ян Бучек та покладання вінків і квітів до пам`ятного знаку. На вшанування пам’яті загиблих професорів приїхала директор канцелярії канцлера Республіки Польщі Божена Опьола, яка зачитала листа від Президента Польщі Леха Качинського.
Загалом у відзначенні урочистостей взяло участь понад сто осіб. Як повідомила Західній інформаційній корпорації працівник Генерального консульства Польщі у Львові Ядвіга Пехати, запрошення організаторів прийняли ректори та викладачі більшості львівських вузів, а від міської влади Львова був присутній заступник мера міста з гуманітарних питань Василь Косів.
4 липня 1941 року гітлерівці замордували на Вулецьких Пагорбах у Львові 40 осіб, серед яких були професори, науковці, лікарі та члени їх сімей. Поляки відзначають цю дату щороку.




