ОСТАННІ НОВИНИ

УНП подасть в суд на НПУ за крадіжку назви

|

«Українська народна партія подаватиме в суд на Народну партію України Володимира Литвина за крадіжку назви», — про це вчора, 10 жовтня, під час зустрічі з журналістами повідомив народний депутат України Володимир Цибулько.

За його словами, кампанія проти НПУ розпочнеться максимум за десять днів. Полягатиме вона у тому, що усі районні організації УНП подаватимуть в суд на районні організації партії Литвина. «Іван Плющ та Степан Хмара наполягали на тому, щоб почати цю акцію уже зараз, — зазначив В. Цибулько. – Такі речі пробачати не можна».

Народний депутат вважає, що УНП, як найпотужніша правоцентристська сила України, повинна очолити свого роду мегаблок, куди, зокрема, мали б увійти такі політичні сили як НСНУ, НРУ та ПРП, передає ЗІК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *