ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко: або мир, або - воєнний стан. Залишилося ще 10 годин

|

Якщо в Україні не буде встановлено миру, то в усій країні буде введено воєнний стан. Про це заявив президент Петро Порошенко  під час передачі техніки українським прикордонникам 14 лютого у Києві, передає Українська правда.

“Ще до Мінська на засіданні Кабінету міністрів України я попередив, що нам треба буде в разі, якщо миру не буде, приймати дуже важке, але необхідне рішення про введення воєнного стану”, – нагадав Порошенко.

“Ще раз наголошую: в цьому разі воєнний стан буде введено не тільки в Донецьку та Луганську, а й по всій країні”, – додав він.

При цьому Порошенко наголосив, що залишилося 10 годин до того моменту, коли сторони мають припинити вогонь.

Також він зазначив, що “уважно проаналізувавши законодавство про воєнний стан”, у разі, якщо не буде миру, він негайно внесе до Верховної Ради зміни до законодавства, які дадуть змогу ще сильніше й ефективніше мобілізуватися і об`єднатися для оборони держави.

“Передусім, покладаючись на самих себе, будемо координувати наші дії з нашими партнерами та друзями”, – додав Порошенко. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *