ОСТАННІ НОВИНИ

В Одесі проти Царьова застосували вогнепальну зброю?

|

Стан здоров`я кандидата в Президенти, народного депутата Олега Царьова в нормі. Про це кореспонденту РБК-Україна повідомило джерело в штабі Царьова, уточнивши, що, за наявними даними, проти Царьова застосовувалася вогнепальна зброя.

«З ним все гаразд, він цілий. Зараз ми шукаємо того, хто стріляв з пістолета», – сказав співробітник штабу.

Нагадаємо, учора в Одесі біля готелю «Променад» на вул. Фонтанська дорога, 143, сталася бійка між апротивниками Олега Царьова, що заблокували готель, в якомувін перебувавав, а також прихильниками кандидата в Президенти. У бійці застосовувалися кийки, каміння і сльозогінний газ.

Олег Царьов був виведений з готелю під прикриттям співробітників силових структур. Пізніше на його сторінці в соціальній мережі Facebook з`явилися публікації друзів такого змісту: «Олег Царьов вивезений у невідомому напрямку. Зв`язку з ним немає, мобільний телефон не відповідає».

Раніше у Миколаєві сталася сутичка між Олегом Царьовим і місцевими активістами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *