ОСТАННІ НОВИНИ

Екс-глава СБУ розповів, чим може закінчитися розгін Євромайдана

|

Рішення політичної кризи в Києві силовим шляхом може закінчитися розвалом України з можливою трансформацією країни в нову Югославію, заявив екс-глава СБУ Ігор Смешко в ефірі телеканалу TBi.

“Під час подібних акцій всі громадяни України повинні розуміти: у нас, в сучасній конфігурації України, є дві її частини, які по-різному бачать своє минуле і майбутнє. І поки що до них не дійшло повне роз`яснення, що таке європейський вибір. В зв`язку з цим нагадаю, що у всіх силових структурах, також, як і в 2004 році, якщо взяти склад нижчої, середньої ланки (бо верхня може бути з одного регіону), 90 % – це така ж електоральна мішанина з України”, – зазначив він .
“Перший постріл – зі штатної зброї – люди розійдуться по своїх домівках. Україна абсолютно не має жодних шансів на розв`язування будь-якого політичного конфлікту в країні силовим шляхом. Це кінець територіальної цілісності України і, можливо, Югославія. Це потрібно пам`ятати всім . І правоохоронцям – що проти них стоять громадяни, які захищають певний еволюційний вибір України, закріплений в законах”, – підкреслив Смешко.

Нагадаємо, до багатотисячних акцій протесту, які почалися в Києві та великих містах України в минулі вихідні, привело рішення керівництва країни припинити підготовку до укладення угоди про асоціацію з Євросоюзом і розвиток економічних відносин з Росією та СНД.

Міліція завела вже п`ять кримінальних виробництв у зв`язку з порушенням громадського порядку на масових акціях протесту, які почалися в країні після призупинення Києвом підготовки угоди про асоціацію з ЄС, повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Лекарь.

segodnya 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *