ОСТАННІ НОВИНИ

Перехожі витягали автівку з величезної ями на магістральній вулиці Львова (фото)

|

Після спроби розвернутися на вулиці Личаківській автомобіль марки “Форд” потрапив колесом у яму, пишуть «Львівські новини».

Як повідомив водій автомобіля Олег Вус, автопригода трапилася на автобусній зупинці навпроти магазину на вулиці Личаківській, 220.

“Там утворився корок і я спробував розвернутися, аби об`їхати інші автомобілі, – сказав водій. – Яким же було моє здивування, коли втрапив колесом у метрову яму! Мій автомобіль так “сів”, що не можна було навіть підсунути домкрат!”.

За словами потерпілого, автомобіль вдалося визволити лише завдяки людям, які стояли на зупинці. Вони розхитали автівку, і тій з надзусиллями вдалося “вирватися” з ями.

“Тепер змушений ремонтувати бампер та карбюратор. Ремонт першого обійдеться у 800 гривень, а другу деталь доведеться придбати за 2 000 гривень”, – зауважив О. Вус.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *