Під стінами Львівської облдержадміністрації зібралися люди під прапорами Всеукраїнського об’єднання «Свобода», які висловлюють свій протест проти жахливого стану доріг на Львівщині. Про це повідомляє прес-служба партії
У руках пікетувальників – плакати-звернення до очільника уряду Миколи Азарова та до очільника Львівської ОДА Віктора Шемчука, на яких зазначено: «Азаров! Чому Донецьку на 1 км дороги виділено 1,9 млн грн, а Львову – 300 тис?», «Азаров! Дорога Броди-Тернопіль: і зимою, і літом – можна піти «тим світом», «Шемчук! Дорога Львів-Пустомити – суцільна яма!», «ОДА! Трасу Броди-Червоноград – танком не переїдеш!», «ОДА!!! Львів-Луцьк – дорога надзвичайних ситуацій!», «ОДА! В Радехові – повне бездоріжжя!» тощо.
Як зазначили організатори пікету, в громадах міст та сіл, зокрема тих де жахливі дороги, формуються страйкові комітети, які готові найближчим часом вивести масові групи мешканців для перекриття руху транспорту на отих напрямках, що в ОДА називають дорогами.
Окрім того, як зазначили пікетувальники, депутати Львівської обласної ради вже давно розподілили оті мізерні кошти на ремонт доріг в районах області, проте очільник Львівської ОДА В.Шемчук чомусь ще й до сьогодні не підписав розпорядження про перерахунок грошей на місця, за тим розподілом субвенції, який сформували депутати облради.
Фото: прес-служба ВО “Свобода”







