Сьогодні в рамках соціальної акції «Яскраві канікули» для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин відправлять до зоопарку. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.
Так, в рамках акції «Яскраві канікули» діти відвідають музей-галерею «Равлик», де для них проведуть захопливу екскурсію таємничими підземеллями Львова. Під час екскурсії, яка розпочнеться зі знайомства з львівськими левами.
Тим часом ті дітки, які охочі до купань та водних забав, зможуть весело та фізично корисно провести час у аквапарку.
А для тих діток, яким найбільше до душі мандри і нові пригоди, організатори приготували подорож за місто. 20 діток у супроводі батьків сьогодні вирушають до зоопарку «Лімпопо», який розташовується у селищі Меденичі Дрогобицького району. Найбільший зоопарк у Львівській області, який налічує понад 300 різноманітних видів тварин, познайомить малят з незвичною фауною далеких та екзотичних країн. Зокрема, дітей чекає зустріч з левами, тиграми, вовками, леопардами, страусами, пумами та іншими цікавими мешканцями зоопарку.
Нагадаємо, що вчора на «Яскравих канікулах» для діток з багатодітних та малозабезпечених сімей відбулося яскраве свято у Львівській обласній бібліотеці для дітей, під час якого 20 діток не лише знайомилися з літературними персонажами поміж цікавими забавами, а й вчилися виготовляти квіткові букети з осіннього листя.







