У зв’язку з відкриттям Музею національно-визвольних змагань на вул.Лисенка, 23-а, вирішується питання відселення мешканців квартир №№ 6 та 7 вказаного будинку. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради. За даними начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрія Голеця, двом сім’ям, які проживають у квартирі № 6 на вул.Лисенка, 23-а, придбано дві квартири: 4-кімнатну та 1-кімнатну.
Як зазначають в управлінні житлового господарства, триває процес реєстрації договорів купівлі-продажу у ОКП ЛОР «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки» за територіальною громадою Львова, після чого відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради мешканці отримають ордери на придбані квартири, та звільнять квартири на вул.Лисенка, 23-а.
27 вересня 2012 року відбудеться розкриття тендерних пропозицій на придбання 2-кімнатної квартири для відселення мешканців квартири № 7 на вул. Лисенка, 23-а.
Нагадаємо, датою відкриття Музею національно-визвольних змагань у Львові визначено 14 жовтня 2012 року.







