На цей час забезпеченість молодших класів необхідними підручниками становить 100%. Підручники для 11 класів надійдуть повністю в навчальні заклади вже до 21 серпня поточного року. Про це сьогодні повідомив очільник Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник.
Що ж стосується забезпечення підручниками учнів молодших класів у зв`язку з прийняттям скандального закону, то міністр освіти ніяких проблем не бачить.
«З 2 мільйонів 60 тисяч підручників 1 мільйон 900 тис у нас російською мовою, тому, я думаю, що проблем не виникне. І якщо будуть якісь проблеми, ми будемо їх вирішувати з педагогами», – запевнив головний освітянин країни.
Нагадаємо, 3 липня 2012 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про засади державної мовної політики», що викликало хвилю протестів по всій Україні. Опозиція заявляла, що закон ухвалено з істотними порушеннями. Закон дозволяє використовувати російську мову в офіційному діловодстві в регіонах, в яких не менш як 10% жителів розмовляють цією мовою. Закон набув чинності 10 серпня.
Радіо Свобода
Фото: PHL







