ОСТАННІ НОВИНИ

Батьки можуть самі вирішувати, чи відправляти дітей у школу в мороз

|

У сильні морози батьки можуть самостійно прийняти рішення про невідвідування дитиною школи, попередивши про це вчителів

Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти, молоді та спорту.

Зокрема, в наказі МОН, на підставі  ДСанПіН 5.5.2.008-01, чітко вказані температури, при яких призупиняються заняття в школах. Рішення про призупинення приймається у кожному регіоні окремо.

Зокрема, у кожному випадку розглядаються прогнози Українського гідрометеорологічного центру МНС України щодо денних температур.

У прес-службі МОН пояснюють, що з врахуванням територіальних природних особливостей, різної реакції дітей на мороз, сімейних обставин, відстані до місця навчання батьки можуть самостійно прийняти рішення про невідвідування дитиною навчального закладу, навіть, якщо навчально-виховний процес у ньому не призупинено.

У свою чергу, керівники закладів освіти попереджені про лояльне ставлення до учнів, які відсутні на заняттях за рішенням батьків. Водночас батьки повинні повідомити адміністрацію школи про своє рішення.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *