ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові оголосили тендер на очистку грибовицьких фільтратів

Катерина Родак

|

ЛКП «Збиранка» оголосило тендер для підприємств на очистку фільтратів Грибовицького сміттєзвалища. Відповідне оголошення підприємство розмістило на платформі Prozorro, передає кореспондент Львівського порталу.

 

Так, «Збиранка» розмістила оголошення про пошук компанії, яка візьметься за очистку інфільтрату полігону твердих побутових відходів Львова, що у Великих Грибовичах, модульною установкою, продуктивністю понад 250 куб. м./добу.

Очікувана вартість робіт – 8 мільйонів гривень. Кінцевий термін подачі пропозицій – 5 березня 2018 року.

У технічному завданні до проекту зазначається, що зараз на полігоні накопичено понад 14 млн тонн твердих побутових відходів. Основний масив полігону розташований в межах ділянки, площа якої становить 26,5 га.  У нижній частині полігону розташовані існуючі та збудовані резервуари-накопичувачі стічних вод та витоків фільтрату.

Очищення фільтрату має відбуватися у декілька етапів:

Етап 1 – підготовка площадки для встановлення модуля;

Етап 2 – встановлення модуля;

Етап 3 –пусконалагоджувальні роботи.

Кількість осаду після очистки не повинна перевищувати 20%.

Майбутнього переможця конкурсу зобов’яжуть також надати звіт на підставі лабораторних досліджень про якість очистки інфільтрату.

Нагадаємо, раніше ЛКП «Збиранка» підписало договір про переоснащення існуючої станції очистки фільтратів до потужності 250 куб. м/год.

Додамо, що проектом рекультивації Грибовицького сміттєзвалища займається французька компанія Egis. У рамках цього проекту на Грибовицькому сміттєзвалищі мали встановити 15 свердловин, аби зрозуміти, скільки біогазу заховано у тілі сміттєзвалища.

Як відомо, нещодавно представники підприємств, що зареєстровані на окупованих територіях незаконно викачували кислі гудрони, після чого Держекоінспекція зафіксувала погіршення стану грунтів на території полігону.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...