ОСТАННІ НОВИНИ

Цього тижня мешканцям Львівщини почнуть виплачувати зекономлені субсидії

Соломія Головіна

|

Для відшкодуванням мешканцям Львівщини зекономлених субсидій надійшов перший транш у розмірі 46 млн грн. Про це сьогодні, 7 листопада, під час брифінгу повідомив заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос, передає Львівський портал.

Власне, цього року був запроваджений експеримент з часткової монетизації субсидій. Так, частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електричної енергії  (в разі використання природного газу/електроенергії для індивідуального опалення), перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується  через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

За словами Івана Носа, всього мешканці Львівщини зекономили субсидій на суму 83 млн грн.

«Учора поступив перший транш у розмірі 46 млн грн, ми їх скеровуємо районними державними адміністраціям і міськвиконкомам (міст обласного значення) для проведення розрахунків з громадянами», – сказав він.

І додав, що протягом тижня часу ці кошти будуть нараховані субсидіантам.

Як повідомляв раніше Львівський портал, на Львівщині право на відшкодування зекономлених субсидій мають 140 тисяч мешканців.

Фото: hyser.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...