ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина просить центральну владу не позбавляти коледжі та технікуми державного фінансування

Соломія Головіна

|

На утримання коледжів та технікумів у Львівській області потрібно до 350 млн грн. Область просить центральну владу не позбавляти навчальні заклади державного фінансування, передаючи їх на утримання обласного бюджету. Про це сьогодні, 7 листопада, під час брифінгу повідомив заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос, передає Львівський портал.

За його словами, з наступного року фінансуванням коледжів, технікумів та інших державних вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації мають передати з державного бюджету обласному.

«Додаткова потреба для обласного бюджету у такому випадку складатиме 300-350 млн грн. Фінансовий ресурс з державного бюджету на цю мету не передбачається. Тому, ми за участі голови ЛОДА, сесії облради підготували звернення до Кабміну, депутатів Верховної Ради щодо врегулювання цього питання – або не передавати ці заклади нам, а якщо передавати, то передавати і відповідний фінансовий ресурс з держбюджету», – наголосив Іван Нос.

Водночас він зазначив, що із 2018 року також планують передати на фінансування з місцевих бюджетів пільги різних категорій населення на ЖКГ.

«Минулого року нам передали оплату перевізникам за пільговий проїзд. Відомо, які у зв’язку з цим виникали проблеми…Якщо з наступного року ці пільги перекладуть на місцеві бюджети, то це ще більше погіршить їхній фінансовий стан, тому що є місцеві бюджети, які зможуть з цим впоратися, а є такі, які ледь-ледь зводять кінці з кінцями», – пояснив Іван Нос.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...