ОСТАННІ НОВИНИ

За виселення Російського культурного центру у Львові візьметься суд

|

Російський культурний центр проігнорував рішення облради про добровільне виселення з приміщення на вулиці Короленка, 1а. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

rosiyske-tovaristvo

«Відповідно ми підготували позовну заяву і сьогодні вже подали її до Господарського суду Львівської області, тобто йде процедура виселення у судовому порядку», – констатував він.

За словами Володимира Гірняка, ця організація пропагує українофобство: «У Львові має бути громадська організація, яка представляє інтереси російської громади, так само як і інших громад. Але я переконаний, що позиція, яка висвітлюється в газеті «Русский весник» міської організації Російського культурного товариства, є українофобською і не відображає позиції громади росіян, які проживають у місті та області…».

Також він виступив за те, щоби цій організації не надавали в оренду приміщення в іншому місці: «Я – проти, бо переконаний, що організація не показує позиції росіян».

Нагадаємо, рішенням депутатів Львівської обласної ради приміщення на вулиці Короленка, 1 вилучено із користування Російським культурним центром та повернено назад у комунальну власність.

До 14 листопада «Російське товариство» мало  виселитися з приміщення на вул. Короленка, 1а. Також було вирішено передати це приміщення в оренду громадським організаціям, які здійснюють діяльність, пов’язану з АТО. 

При обстеженні приміщення працівники облради виявили газети із антиукраїнським змістом. Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк звернувся із листом до СБУ у Львівській області, у якому попросив дати правову оцінку антиукраїнському змісту газети «Русский весник».

Фото: 112 канал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...