ОСТАННІ НОВИНИ

Винниківська влада працює над тим, аби надати місту статусу обласного значення

|

Міський голова Винник Володимир Квурт не має намірів об’єднувати Винники зі Львовом. Про це він розповів на прес-конференції у Львові, передає кореспондент Львівського порталу.

img_4990

За його словами, місто має велику історію і воно повинно носити статус обласного значення.

«В акценті децентралізації Винники втратили 10 мільйонів, а в розрахунках на цей рік ми втратили 18 мільйонів гривень, які потрапили до Львова. І причиною цьому була невизначеність статусу нашого міста. Немає жодного документу, чому нас віднесли до міста районного значення. Тому ми почали роботу на тим, щоб місто отримало статус обласного значення. Ми боремося за збереження нашого міста. Сьогодні вже почали говорити, що ніщо не заважає об’єднатися Винникам зі Львовом. Але тоді місто зникає як юридичний суб’єкт. І невідомо, чи з цим зможуть погодитись мешканці. Тобто, місто, яке з 700-річною історією, має зникнути? Це наслідок законів про децентралізацію і про об’єднання громад, які прийняті. Прихильники процесу децентралізації і добровільного об’єднання громад дивляться на це з математичної точки зору, але не враховують історичні аспекти», – зазначив В. Квурт.

Також міський голова не оминув увагою трьох винниківських депутатів, яких СБУ та військова прокуратура затримала на хабарництві.

«Ситуація, яка сталася з депутатами, – ганьба для міста. Також слід сказати дякую СБУ та військовій прокуратурі за факт затримання. Однак все-таки чекаємо рішення суду. Потрібно вчитися жити у правовій країні», – наголосив Володимир Квурт.

Фото: leopolis.news

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...