ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські музиканти подарували маріупольцям музичне свято

|

Камерний оркестр «Віртуози Львова» в межах всеукраїнського проекту «Єдина Україна: Схід і Захід разом» представив у концертному залі Будинку «Молодіжний», що у Маріуполі, концертну програму «CLASSICA VIVA». На сцені звучали твори епохи Бароко та сучасні композиції легендарних класиків. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

1

Окрім того, у Драматичному театрі львів’яни виступили спільно з Маріупольським муніципальним камерним оркестром «Ренесанс» під керівництвом головного диригента Василя Крячка. Звучала концертна програма «Вечір струнних серенад».

Як розповів керівник маріупольського колективу, «Віртуози Львова» та «Ренесанс» підтримують дружні стосунки уже понад 20 років.

«Наші музиканти неодноразово виступали на концертних майданчиках міста. Ми також брали участь у багатьох фестивалях, які організовували «Віртуози Львова», – розповів Василь Крячко.

Головний диригент Львівського академічного камерного оркестру Сергій Бурко зауважив, що обидва колективи поєднує тісна співпраця.

«У нас багато спільних проектів. В майбутньому ми ми б хотіли представити творчість маріупольського колективу європейським поціновувачам музики», – зазначив Сергій Бурко.

Місцеві жителі організували надзвичайно теплий прийом для львів’ян, подарували гучні овації та ще довго не відпускали зі сцени, насолоджуючись чудовою грою музикантів.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...