На чемпіонаті України легкоатлети Львівщини взяли п’ять медалей

|

У Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Збірна команда Львівської області вдало виступила в заключних змаганнях зимового сезону. Легкоатлети Львівщини показали низку високих результатів та вибороли п’ять медалей національного чемпіонату, що дозволило посісти восьме місце у загальнокомандному заліку. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

12803078_1130627633628523_532705282647357004_n_1456929855_480x342_3_0

Зокрема, у змаганнях молодіжної категорії Роман Ростикус став чемпіоном України з бігу на 1 500 метрів. На дистанції у 3 000 метрів з перешкодами виборола срібну нагороду Оксана Райта на дистанції 3 000 метрів з перешкодами. Спринтер Артур Назарук в бігові на дистанції 200 метрів серед молоді став третім.  Естафетна команда збірної Львівщини у складі: Трохімчук Юрій, Марчук Степан, Мацкевич Олексій, Бас Юрій фінішувала другою у бігу 4 х 400 метрів.

У змаганнях багатоборців, за присутності лідера національної збірної Олексія Касьянова, член збірної команди Львівської області Василь Іваницький здобув срібну медаль.