ОСТАННІ НОВИНИ

Єромонах Юстин Бойко: «Депутат зі списку «Самопомочі» вважає українських жінок повіями»

|

Otec2

Настоятель Свято-Іванівської Лаври Студійського Уставу УКГЦ, доктор патристичних наук і богослов’я ЄРМ. Юстин Бойко про законопроект про легалізацію проституції:

«Закон про легалізацію проституції суперечить не лише морально-етичній доктрині Церкви, а й здоровому глузду. Дехто говорить, що проституція існує в суспільстві з самих його початків, і цього ніхто не заперечує. Але в суспільстві є й інші пороки, наприклад, наркоманія. З цими явищами треба боротися, але боротися – не означає легалізувати…

Особисто я, коли побачив цей законопроект, то дуже здивувався. Піднімати цю тему в той час, коли в крані війна, збідніння народу, корупція, еміграція молоді та трудової частини населення –це переступ людських норм, не кажучи вже про етичні..

Автором законопроекту є Андрій Немировський, котрий став депутатом за списками партії «Самопоміч», хоча разом з тим є членом депутатського об’єднання «Воля народу». Обгрунтовуючи необхідність прийняття законопроекту, він пише «зменшення рівня безробіття». Тобто велика частка українських жінок – повії ?! Жінки не можуть знайти роботу через нелегальність проституції ?! Та це образа для всіх українських жінок. На мою думку, людина, що подала цей законопроект, не гідна звання «народного депутата», адже збезчестила українських жінок.

Одного разу президент Кучма відповів на питання щодо еміграції жінок з України : «Виїхали лише проститутки». Його в той момент транслювали багато світових ЗМІ, через що наші жінки мали за кордоном мали дуже великі проблеми. З 2001 року я був в Італії, і можу підтвердити, що буквально одиниці українських жінок стали повіями. За такі заяви потрібно карати, адже такі слова кидають тінь на цілу націю…

Ще одна мотивація створення цього закону – «зменшення торгівлі людьми». Я абсолютно не погоджуюся з цим твердженням, адже я спілкувався з мігрантами та чудово знаю, як саме жінки потрапляли за кордон. Великою мірою торгівлі людьми сприяли депутати. Таким чином, депутат Андрій Немировський, який пройшов за списком «Самопочі», своїм законопроектом просто перерозподіляє сферу бізнесу, напевно, хоче мати в ньому «долю».

Уявіть собі, що проституцію легалізували. Тоді в трудовій книжці писатиме : працювала проституткою»? До якого рівня ми опускаємось?

Коли я вперше прочитав цей законопроект, я зателефонував до офісу «Самопомочі» у Львові. Мене пере направили до центрального офісу у Києві. Працівники київського офісу сказали, що «зателефонують пізніше», проте жодного дзвінка не було. Лише згодом на сторінці «Самопомочі» з’явилася інформація, що цей депутат дійсно пройшов за її списками, проте зараз належить до депутатського об’єднання «Воля народу». Вони віддалили проблему, проте це і є визнання частини вини. Адже «Самопоміч» гарантувала «надійність та чесність» своїх депутатів, але ось один йде в інше об’єднання та реєструє такі закони. Навіщо ж тоді люди голосували за партію, котра не несе відповідальності за своїх депутатів ?!

Жінки працюють проститутками з різних причин. Хтось хоче жити в розкоші, когось зрадив чоловік, у когось сталося якесь горе. Проте проституція – це не вихід, і треба допомагати цим жінкам, а не легалізовувати кримінальний бізнес.

Доволі часто я чую, що депутати ЛМР – греко-католики. Це спонукає мене волати , що титул «греко-католик» використовується політиками лише в якості політичних дивідендів. Я хочу закликаи політиків до того, щоб вони не використовували релігію для власних цілей.

Я не можу мовчати, адже бачив, як українські жінки в Італії страждали від того, як їх обізвав Леонід Кучма. Я зателефонував в центральний офіс «Самопомочі». Якщо законопроект піде далі, то це питання підніметься на Всеукраїнській раді Церков. Є певні цінності, і ними не можна нехтувати».

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. хотіла ю глянути в мармизоньку того хто написав цей так званий законопроект

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...