ОСТАННІ НОВИНИ

Головного патрульного Львова затримали за перевищення швидкості

|

Автомобіль, за кермом якого виявився керівник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля, було затримано працівни ками ДАІ  на трасі Львів – Київ біля Радивилова Рівненської області.

зозуля

Як повідомляється на сторінці спільноти Варта1 у Facebook, головний львівський патрульний мчав зі швидкістю на 50 км/год вище за дозволену.

За словами працівників ДАІ, Зозуля пояснював порушення тим, що запізнювався на нараду. Після мінімальної дискусії на водія працівники ДАІ склали протокол.

За словами активістів з Рівного, які були свідками події, працівники ДАІ при складанні протоколу сказали Юрію Зозулі: «Як всі, то всі!».

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. Вважаю, корректність водіїв по відношенню до автомобіля ДАІ ,міліції , швидкої була би адекватною, якби в правилах ПДД, як на Заході, прописали вимогу, зупинитися. або негайно прийняти вправо, навіть зупинитися, аби надати перевагу автомобілю, який рухається із ввімкненою мігалкою. Впевнений,п равовий нігілізм починається із свідомості водія,який не довіряє, відтак не поважає працю правоохоронних органів чи лікарів.Особисто я, незалежно від місця знаходження тут, чти за кордоном, побачивши ввімкнену мігавлку різко приймаю вправо,зупиняюсь і пропускаю транспорт з мігалкою, оскільки розумію, що люди ,які знаходяться в ньому поспішають і вимушено застосували “мігалку”…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...