ОСТАННІ НОВИНИ

Наступного тижня у Львові стартує кінофестиваль «Wiz-Art»

|

У наступну середу, 20 травня, у Львові стартує 8 Львівськй міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «Wiz-Art». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМФКФ Wiz-Art .

З 20 до 24 травня проходитиме восьмий Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art.  Цього року у рамках конкурсної та позаконкурсної програми фестивалю покажуть близько 100 стрічок з різних куточків світу. Також гості фестивалю зможуть відвідати кінопокази від партнерів Wiz-Art, майстер-класи українських та іноземних режисерів, лекції.

«Культура і кіно зокрема на фоні недолугої гуманітарної політики та занепадницьких настроїв в Україні виглядають недооціненими. Кіно здатне оперативно реагувати і рефлексувати на суспільні процеси, а, отже, формувати основи світогляду. Я маю на увазі здорові рефлексії, а не пропагандистську машину на кшталт російської. Всі знають, але небагато людей справді усвідомлюють, що завтра – це те, що ми готуємо сьогодні. Культура будує підґрунтя для виходу з кризи. Wiz-Art запрошує наших глядачів не лише дивитись, але й брати участь у створенні кіно. Рефлексувати на тему сьогодення, формулювати і висловлювати власну думку, бути активними, а отже робити майбутнє тут і зараз разом з нами”  — розповідає директорка фестивалю Ольга Райтер.

17 стрічок зі всього світу матимуть шанс отримати нагороду  — гран-прі, а також за призи в трьох номінаціях — краща режисура, кращий сценарій та краща операторська робота.

Визначатиме найкращі короткометражки спеціальне журі у складі трьох режисерів: Катaжина Ґондек (Польща), Крістофер Шварц (Австрія) та Олександр Ратій (Україна).

Квитки на покази та фестивальні абонементи можна придбати тут. tiketclub.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...