Лапінський усе ще за ґратами - „Високий замок“, 24 лютого

|

23 лютого львівські газети повідомили про звільнення з-під варти чемпіона світу з кікбоксингу Сергія Лапінського, якого затримали 17 лютого співробітники ДАІ. Проте, як повідомив адвокат боксера Ігор Савка, Лапінський продовжує перебувати за ґратами.

Нагадаємо, відомого спортсмена було затримано в автомобілі “Ауді”, водій якого перевищив швидкість. У салоні машини даішники знайшли два пістолети іноземного виробництва, набої, кастети, а з багажника витягли пристрій для зламу замків автомобілів. Після цього водія автомобіля та двох його пасажирів (серед яких був і Лапінський) доставили до Золочівського райвідділу міліції.

Суд Золочівського району “за опір працівникам міліції” покарав боксера на 10 діб, а його товаришів на 15 діб адмінарешту. Термін перебування чемпіона світу під адмінарештом закінчується 27 лютого, і навіть якщо Лапінський доведе, що опинився у машині зі зброєю випадково, ніхто його до цього дня з-під варти не випустить.

Зараз Сергій Лапінський та інші заарештовані перебувають в ізоляторі тимчасового утримування, що на вулиці Степана Бандери, 1 у Львові. Оскільки за фактом зберігання зброї було порушено кримінальну справу, співробітники управління боротьби з організованою злочинністю УМВСУ у Львівській області проводять із затриманими певні слідчі дії. 23 лютого, у другій половині дня, адмінарештованим влаштували ставки віч-на-віч. Правоохоронці підозрюють, що товариші Лапінського брали участь у пограбуваннях та розбійних нападах у різних регіонах країни. Отже, жертви нападів мають їх упізнати на очних ставках. Та напередодні цих слідчих дій адвокат затриманих у скарзі до прокуратури Львівської області вказав, що його підзахисних знімали на фото та відео, що, на думку правника, є грубим порушенням процесуальних норм. Адже перед упізнанням чи ставкою віч-на-віч фотографії підозрюваних могли показати зацікавленим особам, щоб вони знали, кого “упізнавати”.

Як повідомила кореспонденту “ВЗ” дружина одного із заарештованих, Романа Рехліцького, Зоряна, вона помітила, що у її квартирі, коли нікого не було вдома, хтось побував. Про це свідчили нещільно закриті шухляди та інші нюанси, які могла помітити лише жінка. Зоряна побоюється, що у квартиру могли щось підкинути або, навпаки, винести.

Дружина третього заарештованого, Володимира Бориса, Тетяна, повідомила, що міліція не дозволила провести медичну експертизу затриманих, на якій наполягав адвокат після скарги своїх підзахисних на те, що у Золочівському КПЗ їх катували.

Обізнані особи запевняють, що дехто з трійці адмінарештованих справді причетний до однієї з найжорстокіших банд автовикрадачів.

Омар Узарашвілі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.