Футзал. У кубковому матчі ТВД розписав мирову з харків’янами

|

У першому матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка України з міні-футболу львівський ТВД зіграв у нічию з харківським «Локомотивом» 1:1.

Перший тайм проходив у невисокому темпі, команди нащупували слабкі місця в обороні одна одної. Єдине, що запам`яталося з першої половини зустрічі – вилучення гравця ТВД Євгена Рогачова. Як наслідок, кінцівку першого тайму львів ` яни провели в обороні власних воріт.

Другий тайм розпочався небезпечним ударом харків `я нина Максима Берлізєва. Згодом, на 25-й хвилині, Роман Вахула зробив вивірений пас партнерові по команді Роману Кордобі, який, обігравши кіпера гостей Дмитра Литвиненка, відкрив рахунок у зустрічі.

На 35-й хвилині небезпечно пробив Сільченко, та воротар залізничників цього разу був на висоті.

Та все ж таки, гостям з першої столиці України вдалося зрівняти рахунок. За 2 хвилини до фінального свистка, гравець збірної України Сергій Таранчу перекинув м ’яч через воротаря ТВД Андрія Мельника 1:1.

Матч-відповідь львівські футзалісти зіграють 11 січня у Харкові.