Футбол. ФК «Львів» з мінімальним рахунком потонув у «Десні»

|

Футбольний клуб «Львів» у третьому турі чемпіонату України серед команд першої ліги на домашньому полі поступився чернігівській «Десні» з рахунком 0:1. Маючи відчутну перевагу протягом усього матчу, львів’яни так і не змогли втілити її у гол. А за вісім хвилин до кінця другого тайму футболісти «Десни» провели швидку контратаку, і Постолатьєв забив єдиний гол у цій грі.

«Прикро програвати, до того ж вдома і за рівної гри. Але це футбол. У нас в команді молоді хлопці, яких ще треба «обкатати». Зараз шукаємо нападника, який зміг би підсилити наш склад. Ми свідомо йдемо на омолодження складу, хоча все ж таки, на мою думку, гравці «Львова» повинні грати краще, ніж у сьогоднішньому матчі. А ризик з часом виправдається. Я думаю, що у нашої команди ще все попереду» – сказав Степан Юрчишин у коментарі для ua-football.

Після 3-х турів ФК «Львів» посідає 14 місце, маючи в активі усього 3 очки. Наступну гру львів’яни проведуть 3 серпня у Сімферополі з місцевим «Ігросервісом».