Футбол. „Карпати” поступилися у другому поєдинку чемпіонату

|

20 липня у матчі другого туру чемпіонату України львівські «Карпати» на виїзді поступилися сімферопольській «Таврії» з рахунком 1:2.

Першими у цій зустрічі забили саме львів’яни. На 20-й хвилині після навісу з кутового у виконанні Аляксєя Сучкова Василь Кобін головою відправив м’яч у ворота Саші Тодіча. Відігралися сімферопольці по перерві. Після навісу з лівого флангу гол на свій рахунок записав екс-гравець «зелено-білих» Лакі Ідахор. Він же й встановив остаточний рахунок у зустрічі. На 82-й хвилині нігерієць пробив головою, голкіпер львів’янин Юрій Мартищук, котрий до цього епізоду діяв досить непогано, помилився, і м’яч вдруге опинився у сітці воріт «Карпат». Остаточний рахунок – 2:1 на користь «Таврії», повідомив Інформаційний центр ФК «Карпати».

Наступний матч у чемпіонаті „Карпати” проведуть на власному полі. 28 липня до Львова завітає криворіжський „Кривбас”.

Результати 2 туру: „Кривбас” – „Металург” З – 0:1; ФК „Харків” – „Дніпро” – 1:2; „Нафтовик-Укрнафта” – „Шахтар” – 0:3; „Зоря” – „Металіст” – 3:2; „Закарпаття” – „Ворскла” – 0:0; „Динамо” – „Арсенал” – 2:2. Поєдинок „Металург” Д – „Чорноморець” відбудеться 25 липня.