Бокс. Львів’янин повернувся з медаллю із престижного міжнародного турніру

|

У Стамбулі завершився міжнародний турнір і з боксу « Кубок Ахмета Комерта » . За результатами змагань українські боксери виграли дві золоті, три срібні та дві бронзові медалі. Одне з других місць посів львів`янин Георгій Чигаєв.

У неділю під тренерським керівництвом львів’янина Дмитра Сосновського у фіналах на ринг вийшли п`ятеро українців.

У вазі до 48 кг львів`янин Георгій Чигаєв поступився казаху Жакіпову з рахунком 11:19. Фінал у категорії до 64 кг став тріумфом він н ицького боксера Андрія Лук`янчука, як ий роз г ромив казаха Божункулова з рахунком 15:3.

Переможцем змагань у вазі +91 кг став В`ячеслав Глазков. У фіналі луганський боксер переміг казаха Рігенбаєва з рахунком 25:11.

Другі місця у фінальних боях ва говиків до 81 кг та 91 кг отримали Ісма ї л Сіллах та Денис Пояцика, які віддали перші місця кубинцям Наполесу та Коста відповідно.