Футбол. «Карпати» привезли з Харкова одне очко

|

Львівські «Карпати» вивезли з першої столиці один заліковий пункт. У поєдинку 26 туру чемпіонату України у вищій лізі, що відбувся 13 травня, «зелено-білі» зіграли внічию 0:0 з ФК «Харків». Після мирової «карпатівці» й надалі посідають шосту сходинку турнірної таблиці.

У безгольовому поєдинку команди змарнували чимало добротних моментів для взяття воріт. Більше нагод було в «Карпат». У першому таймі після удару Ковєля допомогла «городянам» штанга. Після перерви гра команд вирівнялася, ініціативою вже володіли господарі поля. Однак відзначитися могли знову львів’яни , Кобін зі штрафного влучив у хрестовину.

Склад „Карпат”: Тлумак, Федорів, Іщенко (к.), Пшеничних, Петрівський, Ткачук (Худоб`як, 72), Ґодвін, Сучков (Тимчишин, 61), Кобін, Батіста, Ковєль.

19 травня «Карпати» прийматимуть донецький «Шахтар». На цю зустріч львів’яни запросили президента УЄФА Мішеля Платіні.

Решта матчів туру: Дніпро – Чорноморець – 1:0; Ворскла – Кривбас – 2:1; Таврія – Металург З – 5:1; Сталь – Динамо – 1:1; Іллічівець – Зоря – 0:1; Арсенал – Шахтар – 1:2; матч Металург Д – Металіст відбудеться сьогодні.