Футбол. Юрчишин розпочав з впевненого тріумфу

|

Відомий футболіст і тренер Степан Юрчишин дебютував на посаді головного наставника ФК «Львів» з перемоги. Його підлеглі вчора, 7 травня, у межах 31 туру першості України серед команд першої ліги у гостях переграли аутсайдера хмельницьке «Поділля» з рахунком 3:1.

Підвалини майбутньої звитяги заклав Зарічнюк, який на 15 хвилині вивів львів’ян вперед. Згодом, на 22 хвилині матчу, Г. Баранець подвоїв перевагу. У другому таймі господарі відіграли один м’яч, проте на 81 одиниці ігрового часу Теплий відновив перевагу у два голи.

Після успіху ФК «Львів» має у активі 35 очок. Наступну зустріч «городяни» зіграють 12 травня вдома зі «Сталлю».

Решта матчів туру: Борисфен – Десна – – : +; ЦСКА – МФК Миколаїв – 0 : 0; Сталь – Динамо-2 – 3 : 0; Спартак – Оболонь – 0 : 1; ІгроСервіс – Волинь – 2 : 2; Кримтеплиця – Нафтовик-Укрнафта – 1 : 0; Геліос – Закарпаття – 0 : 1; Енергетик – Дніпро – 0 : 0.